Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Prisijungimas gyventojams

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Rugpjūtis
    2021     
 

 

Naujienos
Plungės rajono Milašaičių kaimo šeimų bendruomenėje „Sruoja“ liepos mėnesį vyko vaikų dienos stovykla „Teatras gamtoje“

Plungės rajono Milašaičių kaimo šeimų bendruomenėje „Sruoja“ liepos 19–24 dienomis vyko vaikų dienos stovykla „Teatras gamtoje“. Stovykla buvo finansuojama Plungės rajono savivaldybės vaikų ir jaunimo socializacijos (vasaros poilsio) programos lėšomis. Stovykloje dalyvavo bendruomenės vaikai. Buvo keletas vaikų, kuriems reikėjo ypatingo dėmesio. Stovyklos vadovių dėka šie vaikai puikiai integravosi į veiklas ir aktyviai jose dalyvavo. Stovyklos veiklos vaikams leido ne tik ilsėtis, bet ir kurti, lavinti viešojo kalbėjimo įgūdžius. Vaikai daug laiko aktyviai praleido gamtoje, ją tyrinėdami. Stovyklautojai turėjo galimybę sudalyvauti ir keliose skirtingose edukacinėse veiklose.

Antradienio popietę visus maloniai pasitiko sodybos „Medaus klėtelė“ šeimininkai Daiva ir Donatas Abručiai, kurie pravedė edukacinį užsiėmimą „Bitelių špuosą“. Vaikai iš arčiau susipažino su bičių gyvenimu, bitininko amatu, ragavo įvairių rūšių medų, žaidė senovinius žaidimus. Trečiadienį vaikai gamino kaukes, sukūrė ir pristatė savo gyvūnų istorijas, vaidino. Darbas grupėse stiprino vaikų gebėjimą dirbti bendradarbiaujant. Trečios dienos pusėje stovyklautojai susiruošė išvykai į Žemaitijos nacionalinį parką, kur turėjo galimybę sudalyvauti edukacinėje programoje „Pažink Žemaitijos nacionalinį parką žaisdamas“. Gidė išsamiai papasakojo apie parko gamtines įdomybes. Po ekspozicijos apžvalgos, edukacinės veiklos persikėlė į Platelių parką, kuriame išgirdome įdomių legendų. Viską užbaigėme šaradų vaidinimu. Į šią veiklą vaikai įsitraukė labai aktyviai, todėl žaidime savanoriai stojo į eilę.Teatriniai užsiėmimai stovykloje davė puikių rezultatų. Vaikų įsitraukimas ir įsijautimas į vaidmenis visus žavėjo.  Ketvirtadienio diena buvo skirta išvykai į Klaipėdos zoologijos sodą, kuriame keletas vaikų lankėsi pirmą kartą Šį išvyka vaikams sukėlė labai daug teigiamų emocijų. Vėliau vykome į Dovilų etninės kultūros centrą. Čia mūsų jau laukė muzikantai, kurie vaikams pristatė liaudies instrumentus. Užsiėmimo pabaigoje vaikai kartu su muzikantais sukūrė fantastišką muzikinį pasirodymą. Pasibaigus muzikinei daliai, vaikai pasinėrė į lėlių gamybą. Ši veikla jiems leido išreikšti visą savo kūrybiškumą. Pasigaminę lėles, mažieji stovyklautojai, niekieno neraginami, tarpusavyje kūrė lėlių teatro spektaklius. Penktąją stovyklos dieną daugiau dėmesio buvo skirta temoms apie ekologines problemas. Kalbėta apie vartojimą, šiukšlinimą. Vaikai darė įvairiausių lapų antspaudus, perdirbo popierių. Šeštoji diena buvo skirta nuotykių, patirtų stovykloje, apibendrinimui ir linksmybėms.

Nors stovykla truko tik 6 dienas, per šį trumpą laiką pavyko pasiekti puikių rezultatų, nes į visas veiklas buvo stengiamasi integruoti emocinį, patirtinį mokymą. Vaikai ir jų tėveliai labai džiaugėsi galimybe sudalyvauti šiame Plungės rajono savivaldybės lėšomis finansuojamame projekte. Kai kuriems vaikams tai buvo pirmoji stovykla gyvenime.

 

Plungės rajono Milašaičių kaimo šeimų bendruomenės „Sruoja“ inf.

 

 

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS